İnstagrama 0 Dan Başlamak Ve Ücretsiz Büyütmek #1

Nisan 30, 2020 ile admin

İNSTAGRAM HESAP BÜYÜTME

Bu gün yazımızda işleyeceğimiz konu ” instagram hesap büyütme ” bu başlık altını adım adım işledik umarım sizin için yardımcı olur.

Artık sanırım herkesin bi instagram hesabı vardır.Eğer sizde o sayılı azınlıktansanız ne mutlu size fakat bu yazımızda size bir işletme hesabı açıp buna 0 dan nasıl yükseltebileceğiniz ile alakalı tüyolar vereceğim.

Öncelikle herkes bir kere bile kayıt olmuştur instagrama olmayanlar için

kayıt ‘a tıklayarak kayıt olun ve yazımıza devam edelim.

Karar
Karar

1. ADIM Karar

Bu yazıyı okuduğunza göre en azından ana başlığınız ne ile alakalı olacağına karar vermişsinizdir diye düşünüyorum. Eğer vermediyseniz bence öncelik olarak kendinize bir ana başlık bulun.Bu konuya iyi kafa yormalısınız çünkü bundan sonraki yola o fikir ile devam edeceksiniz.

2.ADIM İsim Bulma

Fikrinizi bulduğunzu varsayarak devam ediyoruz bu adımda ise İnstagramda diğer rakiplerinize göre fark yaratacak dikkat çekecek bir isim bulmanız gerekiyor illaki alakalı olmak zorunda değildir. Bazen farklılık size ön plana çıkarır çünkü mesela motivasyon sayfasıysanız ve isminizi “Başarı – Güç Vb ” isimleri harmanlayarak bişey bulursanız sizde o yüzlerce sayfanın arasına girersiniz ama aykırı , daha önce böyle bir şey konulmamış (komik de olabilir) bir isim bulursanız fark yaratacaksınız.

Sonuçta
bir işin aynısını yaparsanız o işten daha yüksek noktaya gelmeyi beklemek saçma olmaz mı ? 🙂

3.ADIM Hazırlık

Hazırlık başlığı diğerlerinden niye büyük ?
Bunun çok basit bir açıklaması var çünkü geri kalanında en önemlisi bu çünkü. Şimdi yapacağınız tür hazır isim hazır ve başlamaya hazırsınız şöyle başlamamalısınız kesinlikle iyi tamam hazırım ben hemen post atıp başlayalım .

Böyle başlarsanız işe kesinlikle 4. günün sonunu göremezsiniz. Böyle bir işe başlamadan önce kesinlikle 3 gün 4 gün hazırlık kısmı olarak beklemelisiniz bu bekleme sürecinde ise ne tür post hazırlayacağınıza ve atılacak postları hani gün hangi saat atılması mantıklı . En önemlisi ise en azından 2 haftalık postunuz bir klasörünüzde hazırda bulunması gerekiyor.

Bu 2 haftalık hazır post neden mi ?
o 2 haftalık süreçte zaten instagram hesabınızı büyüteceksiniz. Gün içerisinde post hazırlamak ile uğraşmayacaksınız bütün kafanızı sadece instagram hesap büyütme ye yoracaksınız

4.ADIM Başlangıç ( instagram hesap büyütme )

Hazırlık sürecini güzel halletiniz ve en azından 2 haftalık postunuz hazır bulunuyorsa şimdi artık başlamanın sırasıdır.
İlk postunuzu atıyorsunuz ve post atma süreçleriniz başlıyor.

Sizin için aslında yolun ortası gibi gözüksede instagram hesap büyütme başlığının başındayız malesef.

Yazıyı 2 ye bölmek istiyorum çünkü daha uzayacak gibi duruyor ve sıkılmadan devam etmenizi istiyorum ve bunu sindirmeniz gerekiyor.

Devamı için tıklayın.

Neden İnstagram Yazımıza geçmek için tıklayın .