Neden İnstagram Fotoğrafı

İnstagram Kaydetme Özelliği Ne işe Yarar ?

Mayıs 4, 2020 ile admin

İnstagram ‘ın kaydetme özelliği özellikle işletme hesapları için gerçekten çok önemlidir.Bir butik işletiyorsanız ve işletmenize ait Instagram hesabı üzerinden ürünlerinizi birden fazla kişiye ulaştırmak istiyorsunuz. Bu talep için gerekli olan ilk şey pazar alanı yaratmaktır. Milyonlarca kişinin aktif kullanıcı olarak yer aldığı Instagram üzerinde ne kadar çok kullanıcıya erişirseniz ve gönderilerinizi görmelerini sağlarsanız, kazancınız da aynı oranda artacaktır. Dolayısıyla etkileşim almak en önemli konudur. Etkileşim almak sadece diğer kullanıcıların gördüğü kısımda olmaz. Yani, birilerinin gönderilerinizi kaydetmesi veya profilinizde sık sık gezinmeleri bile bir etkileşimdir ve hesabınızı öne çıkarma konusundaki en önemli unsurlardır.

İnstagram-kaydetme
İnstagram-kaydetme

Instagram Koleksiyona Kaydetme Özelliği Neden Önemlidir?

Instagram koleksiyona kaydetme özelliğinin önemli olmasının sebebi etkileşimi büyük oranda etkilemesinden kaynaklanmaktadır. Instagram gönderilerinizin diğer kullanıcıların karşısına çıkmasını sağlayan ve hesabınıza büyük oranda etkileşim sağlayan kaydetme özelliği en ucuz ve en kaliteli imkanlarla sizlere sunulmaktadır. Bir ürün veya hizmet satıyorsanız, koleksiyona kaydetme hizmetinden kolayca faydalanabilir ve gönderilerinize olan ilgiyi arttırarak kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer bir popüler şahıssa ve kişisel bloğu varsa gönderi kaydetme hizmetinden faydalanarak, gönderinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir veya etkileşim oranlarınızı hikayelerinizde paylaşarak popüler bir kişi olduğunuzu belli edebilir ve reklam teklifleri alabilirsiniz. Böylece, gönderilerinizin etkileşim oranının yüksek olduğunu gören ve reklam vermek isteyen kullanıcılar sizinle iletişime geçecektir.

Adım adım Instagramın Koleksiyon Kaydetme hizmeti nasıl gerçekleşir;

  1. Kaydetme satın almak istediğiniz içeriğin linkini “link” kısmına kopyalayıp yapıştırıyoruz.
  2. Daha sonra Kaydetme sayısını girerek ürün ile ilgili sipariş aşamasını tamamlayabilirsiniz.
  3. Sipariş işleminden sonra sepete giderek ürün satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz.
  4. Ödeme ekranına gelerek ödeme yönteminizi seçerek ödeme işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram hizmetlerimizi en hızlı ve güvenilir yollarla satın alarak, Instagram hesabınızı popüler hesaplar arasına sokabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız özel fırsatlardan yararlanmak için İnstagram Hesabımızı takip etmeyi unutmayın : Link

İnstagram hizmetlerimiz için ;

Bizim ile rakiplerinizin her zaman 1 adım önünde olun !