İnstagram 100 takipçi kazan ücretsiz

İnstagram Hesabımı Nasıl Kasarım #3

Mayıs 2, 2020 ile admin

Size önceki yazımızda İnstagram hesabınızı nasıl ücretsiz kasabileceğinizi anlatmıştık şimdiki yazımızda ise bunu minimum harcam ile nasıl yapabileceğiniz konusunda olacak.
Birincisi instagram takipçi hilesi diye bir şeyin var olduğunu düşünmeyin.

Var olduğunu söyleyen herkes de bizim gibi havuz sistemi ile çalışmaktadır fakat onlar bizim yaptığımız gibi söylemiyorlar ve bunu karşı tarafa da bir avantaj haline getirmekten kaçınıyorlar tek taraflı kazanç sağlamaya çalışıyorlar sadece.

Yazımıza ilk olarak ” instagram takipçi hilesi ” ile girerek başladım ki bu gibi saçmalıklara düşmeyin. Hesabınız boş yere gitmesin .

Ücretsiz 100 takipçi kazanmak için ama kullanıcı formunu doldurmanız yeterlidir. Nasıl verdiğimizi ne şartla verdiğimizi o konuda anlatmıştık Gitmek için tıklayın.

Konumuza dönecek olursak .

İnstagram reklam
İnstagram Resim

1- Reklam vermek

Burada sanki size hiç bilinmeyen bir şey gibi bundan bahsettiğimin farkındayım ama reklam vermek ve doğru hedef kitleyi seçmek gerçekten çok önemlidir ama en önemlisi oradan size gelecek olan beğenilere takip isteği atmanızdır. Neden mi ?

Çünkü : Orada sizin o postunuzu beğenen kullanıcı direk sizin potansiyel bir müşterinizdir ve kaçırmamanız gerekmektedir.

2-Takipçi Satın almak

Takipçi satın almak sizi bir anda yükseltmeyecektir fakat artık insaların önerilenlerinde daha çok olacağınzadan dolayı kitlelere çok daha rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz.

3-Gönderilerinize Etkileşim Almak

İnstagram gönderilerimize etkileşim kaydetme almak neden önemli olsun ki diye düşünmeniz gayet normal ama Gönderlerinize aldığınız kaydetme ve etkileşim sayılarınız o fotoğrafın keşfete düşmesinde büyük bir rol oynuyor buda sizin için daha fazla takipçi anlamına geliyor.

4-followers chief

Şu an sadece android üzerinde yayında olan “followers chief” uygulamasını satın alabilirsiniz.Çok yüksek bir ücreti yok ortalama bir hesap başı 28 tl kadar tutuyor aylık.

Peki aldığınız o 28 tl lik program size neler sağlayacak ?

  • Normalde el ile takip atıyordunuz burada hashtag veya sayfa ismi veriyorsunuz o sizin için yapıyor
  • Fotoğraflara otomatik yorum atıyor.
  • Otomatik takipten çıkıyor.
  • Otomatik takipçilerine istediğin mesajı atıyor

Bu uygulama da sizin girmiş olduğunuz bu yolda gerçekten iyi bir yardımcı olacaktır.