İnstagrama 0 dan başlamak ve “instagram takipçi kasma “#2

Mayıs 1, 2020 ile admin

Öncelikle ” instagram takipçi kasma ” serisinin ilkini okumadıysanız ilk yazıyı okumanız gerekiyor .
İlk yazıya gitmek için tıklayın.

İlk yazıyı okuduğunuzu varsayarak devam ediyoruz en son ilk postunuzu atmıştınız ve bırakmıştık ve buradan devam etmek istiyorum artık adım adım değilde yapmanız gerekenlerden bahsetmek istiyorum

Hahtag resmi
Hahtag

1- Düzgün hashtagler seçmek

Sizi insanların karşısına çıkarak büyük önceliklerden biri budur. Eğer doğru hashtagleri nereden? Veya Nasıl ? Bulacağım diye merak ediyorsanız size all-hashtag adresini öneririm oradan size uygun olan hashtagleri anahtar kelime vererek bulabiliyorsunuz.

2-Post Hazırlama

Şimdi zaten postları hazırladığınızı biliyorum ama eğer post hazırlarken görsele çok fazla yazı giriyorsanız hata yapıyorsunuz çünkü attığınız fotoğrafta ne kadar yazı varsa o kadar az insanın karşısına çıkarsınız bu yüzden post hazırlarken fotoğrafa yazı ekleme bölümünü en minimumda tutmalısınız.

post hazırlamak için ise ücretsiz olan Canva yı önerebilirim.Gerçekten hazır yüzlerce şablon var.Çok güzel işler çıkartabilirsiniz bu şekilde.

3- İnsanlar ile Etkileşime geçme(” instagram takipçi kasma “)

” İnstagram Takipçi Kasma” adlı başladığımız konuda asıl en önemli kısmına geldik çünkü hepimiz 0 dan bir yere gelmeye çalışıyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız her şey aslında instagram hesabını temelini sağlamlaştırdı çünkü temeli sağlam olmayan bina hemen çökeceği gibi temeli sağlam olmayan sayfada hemen düşüş yaşayacaktır.

Şimdiki konumuz ise insalar ile etkileşimi nasıl bulacağız yani İnstagram Takipçi Kasma nasıl olacak ? Öncelikle rakip sayfalarınızı belirleyeceksiniz. sizin ile benzere postlar atan sayfaları ve 3 veya 4 post attıktan sonra bu sayfaların yorumlarını inceleyin ve yorum atanlara istek atın ve yarım saatte 20 tane yapın. Toalete mi gireceksiniz elinize mi yapışacak alın telefonunuzu o sırada bakın yorumlarına en son postuna kadar , 20 tane takip edin ve bırakın.

Takip edilen sayınız 1000 olana kadar takipten çıkmayın kimseyi sonra bu sefer tekrardan yarım saatte 20 tane olacak şekilde takipten çıkma işlemi yapın.

Peki Niye sürekli sayıyı vurguladım ?

Eğer sayı artacak olursa İnstagram algoritması sizi yakalayacaktır ve engel yiyeceksinizdir ve bir kere engel yedikten sonra bir daha engel yemek daha kolay olacaktır.

Bu anlatılan adımlar ile 1 hafta içerisinde +1-3k arası bir takipçiye sahip olabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim .

Neden Youtube adlı yazımızı okumadıysanız tıklayın.